обновлённые списки от 02.07.2019
11 класс
Физика + математика
Беднов Данила Сергеевич Озёры
Вазенмиллер Юлия Павловна Воронеж
Виссарионов Никита Владиславович Можайск
Воронцов Иван Дмитриевич Брянск
Дзугаев Максим Георгиевич Владикавказ
Динмухаметов Ильнур Маратович Дубна
Закаменных Софья Александровна Королев
Иванов Антон Дмитриевич Москва
Касацкий Всеслав Игоревич Брянск
Козуляева Елизавета Александровна Ижевск
Кудряшова Анастасия Владимировна Дубна
Кузнецов Юрий Юрьевич Озёры
Лях Илья Максимович Углич
Макалкин Владислав Алексеевич Орехово-Зуево
Макалкин Максим Алексеевич Орехово-Зуево
Малик Екатерина Денисовна Химки
Мельников Евгений Владимирович Брянск
Набока Илья Михайлович Волгоград
Неделько Анастасия Сергеевна Дубна
Резникова Диана Андреевна Брянск
Садырова Виктория Романовна Дубна
Самородов Дмитрий Олегович Брянск
Санин Глеб Владимирович Москва
Свиридов Фёдор Сергеевич Сестрорецк
Сёмин Михаил Максимович Москва
Усольцева Анна Ивановна Можайск
Филимонова Ирина Олеговна Дубна
10 класс
Физика + математика
Агуреева Екатерина Сергеевна Брянск
Быстрова Дарья Сергеевна Заречный
Высоцкая Дарья Германовна Москва
Гапиенко Мария Андреевна Конаково
Голикова Ольга Павловна Волгоград
Джавадов Джамал Намикович Дубна
Егупова Елизавета Евгеньевна Волгоград
Иванкова Дарья Сергеевна Волгоград
Кравчук Иван Владиславович Москва
Куликов Геннадий Константинович Орехово-Зуево
Ноговицын Вадим Александрович Волгоград
Синица Екатерина Андреевна Брянск
Сурков Евгений Максимович Иркутск
Фесенко Станислав Андреевич Одинцово
Фяткуллов Дамир Николаевич Тольятти
Чеботарев Иван Алексеевич Волгоград
Шарова Софья Олеговна Дубна
Шатунова Анастасия Александровна Курган
Юнкеров Вадим Вячеславович Чебоксары
Юсупов Артур Ренатович Октябрьский
11 класс
Информатика + математика
Азымов Дмитрий Сергеевич Электросталь
Быкова Юлия Павловна Дубна
Вишневский Марк Алексеевич Углич
Власова Влада Викторовна Дубна
Горяинов Дмитрий Михайлович Сестрорецк
Едунова Мария Алексеевна Зеленогорск, Красноярский край
Еськова Арина Александровна Солнечногорск
Кузнецова Ксения Романовна Зеленоград
Кулешов Михаил Сергеевич Тула
Кулькина Дарья Александровна п. Красные г.о. Истра
Мищенко Станислав Алексеевич Брянск
Нетесов Руслан Дмитриевич Новосибирск
Никушкин Денис Александрович Электросталь
Нисифорова Полина Александровна Можайск
Острёнков Валентин Олегович Торжок
Ошкуков Кирилл Петрович Дубна
Родионова Инна Юрьевна Волгоград
Романова Дарья Алексеевна Арзамас
Рощин Тимофей Олегович Кимры
Рублева Анна Алексеевна Волгоград
Тихомиров Сергей Витальевич Торжок
Трубайчук Степан Сергеевич Клин
Трутнева Ирина Михайловна Подольск
Хритоненко Алина Анатольевна Дмитров
10 класс
Информатика + математика
Аверичев Владимир Георгиевич Дубна
Барсуков Дмитрий Андреевич Тольятти
Виноградов Руслан Игоревич Дмитров
Войнов Максим Юрьевич Дубна
Волкотрубенко Никита Сергеевич Вышний Волочёк
Галактионов Иван Юрьевич Углич
Гусев Владислав Александрович Стерлитамак
Добрынинская Светлана Игоревна Москва
Дорохин Артем Александрович Алушта
Замотаева Анастасия Юрьевна Дубна
Кириллов Андрей Андреевич Дубна
Козлов Всеволод Николаевич Углич
Коновалова Устинья Константиновна Дубна
Мельников Игорь Николаевич Шаховская
Мухина Мария Михайловна Апатиты
Никифоров Евгений Александрович Шаховская
Полегаев Илья Игоревич Углич
Прохоров Иван Юрьевич Москва
Самсонова Александра Юрьевна Клин
Сердечников Александр Васильевич Дмитров
Соловьев Глеб Егорович Дубна
Ходаков Данила Артёмович Дмитров
Цыганков Артем Алексеевич Электросталь
Шашков Евгений Юрьевич Кимры
Шнейдер Дарья Константиновна Углич
This site was made on Tilda — a website builder that helps to create a website without any code
Create a website